wtorek, 20 marca 2012

Ratujmy polskie misie. Godzina dla Ziemi z Rossmanem.

Nie wiem czy słyszałyście o tej akcji, ale jeśli nie to zachęcam do przeczytania krótkiego artykułu
-> KLIK <-

zdjęcie pochodzi z podlinkowanego artykułu

Nie będę tu kopiować treści zawartych w artykule, bo same możecie go w całości przeczytać. Chciałam tylko nadać mu rozgłosu.

Zazwyczaj nie piszę o tego typu sprawach na blogu, ale moja wrażliwość nad losem zwierząt wzięła tu górę i mam nadzieję, że dzięki temu więcej z Was dowie się o akcji i chociaż przemyśli zakup świecy, która pomoże chronić NASZE niedźwiadki.

Chciałabym jeszcze wywołać małą dyskusję - co sądzicie o takich akcjach? Myślicie, że faktycznie mogą pomóc? Ja uważam, że (nie licząc wymiaru finansowego) najważniejsze jest uświadamianie i uwrażliwianie (jest taki wyraz?) ludzi nad losem zwierząt.

Fajnie, że Rossman przyłącza się do takich akcji.

28 komentarzy:

 1. zrobię dobry uczynek i kupię świeczkę:) niech niedźwiadki też mają coś od życia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) już w tym momencie mogę stwierdzić, że mój post spełnił swoje zadanie!

   Usuń
 2. Tak, uwrażliwienie to poprawna forma :)
  Ja już słyszałam o tej akcji i będąc dziś w Rossmanie po prezent urodzinowy dla taty, kupiłam też tą świeczkę. Moim zdaniem to bardzo fajna akcja- świeczki są bardzo ładne, na pewno wiele osób się skusi na ich zakup, a zawsze to będzie parę złotych na konto fundacji. No i tak jak mówisz- przede wszystkim zwróci to uwagę ludzi na istnienie problemu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie akcje naprawdę są potrzebne. Zwracają naszą uwagę na problem, ja na przykład do tej pory nic nie wiedziałam o naszych niedźwiadkach. Jeśli tylko będę w Rossmanie na pewno kupię taką świeczkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie niestety na co dzień nie słyszy się o takich rzeczach...
   a ta akcja jest bardzo fajna :) na pewno bardziej dostępna, bo łatwiej komuś iść i kupić świeczkę za 5 zł niż przekazać 1% podatku na rzecz fundacji (bo ja np. jeszcze nie mam z czego przekazać tego 1% :D)

   Usuń
 4. Kupiłam świeczkę! Jest bardzo ładna, ale zapewne gdyby mi się nie podobała to i tak bym ją kupiła! ;) Zwłaszcza, jak chodzi o misie!

  OdpowiedzUsuń
 5. ja już kupiłam :) czeka na 31 marca :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się ta akcja. Fajnie, że Rossmann się przyłączył. Chętnie kupię świeczkę bo bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o tej akcji wcześniej, ale bardzo mi się podoba. W poniedziałek kupię świeczkę :) Niech misiulki mają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czyli mój post na coś się przydał! :)

   Usuń
 8. nie słyszałam o akcji :D zdecydowanie pędzę w czwartek kupić świeczkę :D

  pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Też nie słyszałam o tej akcji, ale bardzo cieszę się ze trafiłam na ten post i już teraz wiem jak mogę pomóc naszym misiom :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świeczke napewno kupię:):)
  Mi się bardzo podoba akcja z gaszeniem świateł 31 marca, ale jednocześnie ubolewam nad tym, że robi to tylko nie znaczna część z NAs:((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no niestety ludzie o tym nie myślą, albo nie chcą myśleć...

   Usuń
 11. Słyszałam o akcji i już świeczka kupiona i czeka na swoją kolej. Bardzo miła dla oka, mimo że spodziewałam się że będą trochę większe

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie smuci fakt, że coraz mniej osób jest wrażliwych na krzywdę zwierząt. Ja osobiście kocham zwierzęta i każda z takich akcji sprawia, że bardziej wierzę, że zwierzęta naprawdę otrzymają pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mnie to przeraża jak czasem słyszę w jaki bestialski sposób ludzie traktują zwierzęta... w ogóle nie wyobrażam sobie jak można zwierząt nie kochać.
   mam nadzieję, że ludzie przede wszystkim zrozumieją, że zwierzęta same sobie nie pomogą i to my musimy pokazać, że jesteśmy po prostu ludźmi...

   Usuń
 13. bardzo fajna akcja ! :) narknęłam się na świeczuszki przypadkiem, ale muszę powiedzieć że jestem zadowolona z zakupu ! (:
  tymbardziej że uwielbiam świeczki !

  OdpowiedzUsuń
 14. Jestem za takimi akcjami :) z chęcią wesprę zwierzęta :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Każdy sprawia mi ogromną radość i mobilizuje do dalszej pracy :)

Na zadane pytanie odpowiem pod notką.

Wszystkie komentarze będące reklamą są przeze mnie ignorowane, więc proszę o nie umieszczanie ich.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...